Licencjonowany
przewóz osób

Przewozy pracownicze

Szkolenia i konferencje

Lotniska

Zjazdy integracyjne, wycieczki

CZARTERBUS.pl

o nas

Jako firma CZARTERBUS istniejemy na rynku już od wielu lat. W tym czasie zbudowaliśmy stabilną i szanowaną markę w sektorze transportu zarówno krajowego jak i zagranicznego. Nasi Klienci często do nas wracają, co jest tylko dowodem na to, iż swoją pracę wykonujemy profesjonalnie, a firma szczyci się wspaniałą opinią.

Zarezerwuj przejazd

Zadzwoń do nas i zapytaj o wolne terminy

Nasze usługi

oferta

Nasza firma oferuje Państwu przewozy krajowe i zagraniczne busem klasy „De Lux” od 5 do 21 miejsc. Obsługujemy różnego rodzaju eventy, zjazdy integracyjne, wycieczki. Dowozimy na szkolenia i konferencje. Oferujemy również transport z lotniska oraz na lotnisko. Możliwość także wynajęcia busa do przewozów pracowniczych.

Pewność

Decydując się na nasze usługi masz pewność, że zostaniesz zabrany z ustalonego miejsca o wyznaczonym terminie oraz bezpiecznie dowieziony do wybranej lokalizacji.,

Komfort

Nasze pojazdy cechują się nowoczesnym wyposażeniem gwarantującym podróżnym wygodne i komfortowe przejazdy, co jest bardzo istotne i kluczowe w przypadku dłuższych tras.

Prestiż

Jako firma CZARTERBUS cieszymy się ogromnym szacunkiem i poważaniem zarówno w branży jak i wśród Klientów.

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo naszych podróżnych to dla nas priorytet! Nasze busy są dostosowane do wszystkich norm bezpieczeństwa, a przewozy są ubezpieczone. Zatrudniamy też wykwalifikowanych, doświadczonych kierowców, dzięki czemu Klienci mogą czuć się bezpiecznie korzystając z naszych usług.

Skotaktuj się z nami

kontakt

Zadzwoń albo napisz i sprawdź dostępne terminy wynajęcia busa, lub poznaj rozkład jazdy na stałych trasach. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.